Oddílové rekordy

Halové oddílové rekordy mužů

50m Jan Grabmüller 5.94 19.01.91 Praha
60m Jan Stokláska 6.74 19.02.05 Praha
200m Jan Jirka 20.85 21.02.15 Praha
400m Josef Prorok 46.88 16.02.10 Vídeň
800m Roman Oravec 1:47.85 23.02.97 Praha
1500m Pavel Šourek 3:45.11 24.01.87 Praha
3000m Martin Zvoníček 8:01.4 08.02.74 Praha
50m př. Aleš Höffer 6.58 21.01.89 Praha
60m př. Aleš Höffer 7.56 06.03.88 Budapešť
výška Leo Zdráhal 2.21m 07.02.93 Pardubice
tyč Adam Ptáček 5.60m 13.02.08 Praha
dálka Ján Čado 7.85m 01.02.84 Sindelfingen
trojskok Ján Čado 17.23m 02.03.85 Atény
koule Miroslav Janoušek 19.52m 12.02.72 Jablonec
sedmiboj Jakub Chomát 5333b 25-26.02.05 Praha
4x200m (Tlustý-Svoboda-Mach-Šnejdr) 1:26,20 27.02.17 Praha
4x400m (Uhlík-Čapek-Jareš-Prorok) 3:13.59 28.02.10 Praha

Venkovní oddílové rekordy mužů

100m Jan Schiller 10.38 24.05.09 Praha
200m Jan Schiller 20.78 05.07.08 Tábor
  Jan Jirka 20.78 09.07.15 Talin
400m Václav Bláha 46.42 29.06.03 Praha
800m Filip Šnejdr 1:47.08 14.07.17 Bydhošť
1000m Tomáš Jungwirth 2:21.2 07.05.70 Forma
1500m Václav Pátek 3:41.07 04.06.82 Bratislava
1míle Václav Pátek 4:07.79 08.07.85 Gateshead
2000m Martin Zvoníček 5:17.4 05.09.72 Praha
3000m Martin Zvoníček 8:06.2 11.08.73 Praha
5000m Jiří Stehlík 14:04.6 15.06.72 Budapešť
10000m Martin Zvoníček 29:21.0 26.08.77 Ostrava
20000m Jiří Stehlík 1:03:32.2 18.08.73 Liberec
hodinovka Jiří Stehlík 18860m 18.08.73 Liberec
půlmaraton Lubomír Tesáček 1:03:23 31.10.93 Marseilles
maraton Václav Pátek 2:18:09 25.10.89 Budapešť
110m př. Aleš Höffer 13.53 07.06.87 Moskva
400m př. Michal Uhlík 49.43 03.07.05 Kladno
3000m př. Václav Pátek 8:33.11 17.08.84 Moskva
výška Fernando Pastoriza 2.18m 06.06.87 B. Bystrica
tyč Adam Ptáček 5.42m 16.06.08 (02.08.09) Praha
dálka Ján Čado 8.09m 08.07.84 Barcelona
trojskok Ján Čado 17.34m 26.05.84 Bratislava
koule Miroslav Janoušek 20.14m 27.07.71 Praha
disk Marek Bílek 59.02m 07.05.94 Olomouc
oštěp Jan Svatoš 69.83m 13.05.00 Praha
kladivo Milan Malát 71.44m 01.07.89 Praha
desetiboj František Staněk 7506b 28.06.09 Zaragoza
4x100m (Kozlovský-Schiller-Götz-Stokláska) 40.32 30.06.07 Třinec
4x200m (Procházka-Kurfürst-Šimánek-Kovalčin) 1:28.9 15.10.61 Praha
4-3-2-100m (Odvárka-Šimánek-Bohman M.-Uhlík) 1:57.33 19.08.06 Domažlice
4x400m (Šimánek-Uhlík-Prorok-Götz) 3:08.55 13.07.07 Třinec
8-4-2-100m (Odvárka-Bohman-Šarapatka-Karlický) 3:23.81 08.05.04 Praha
4x800m (Kupka-Dvořák-Tichý-Černý) 7:52.8 23.05.64 Praha
4x1500m (Holas-Havel-Zvoníček-Richters) 15:51.2 10.10.70 Praha
20km chůze Vladimír Pařízek 1:29.25 23.09.72 Podivín
50km chůze Ondřej Motl 4:08.52 20.03.16 Dudince

Halové oddílové rekordy žen

50m Pavlína Sýkorová 6.49 03.02.90 Praha
60m Pavlína Vostatková 7.52 25.01.97 Jablonec
200m Jitka Bartoničková 24.43 05.02.05 Vídeň
400m Jitka Bartoničková 53.55 25.02.07 Praha
800m Tereza Čapková 2:08.74 04.02.06 Praha
1000m Kateřina Turková 2:53,42 22.01.16 Praha
1500m Tereza Čapková 4:30.02 25.02.07 Praha
3000m Desana Šourková 9:51.77 30.01.93 Praha
50m př. Iveta Rudová 7.16 23.01.94 Praha
60m př. Iveta Rudová 8.35 29.01.94 Jablonec
výška Jana Vyštejnová (Šárka Náměstková) 1.76m 28.02.88 (13.01.91) Sofia (Praha)
tyč Amálie Švábíková 3.70m 19.02.14 Praha
dálka Romana Špiková 6.08m 24.02.91 Praha
trojskok Iva Vedralová 13.00m 24.02.07 Praha
koule Lucie Vrbenská 15.46m 15.02.98  
pětiboj Jana Vyštejnová 4068b 28.02.88 Sofia
4x200m (Táborská-Vedralová-Blovská-Bartoničková) 1:41.61 15.02.04 Praha
4x400m (Jašová-Čapková-Táborská-Bartoničková) 3:53.18 20.02.05 Praha

Venkovní oddílové rekordy žen

100m Pavlína Vostatková 11.36 21.06.97 Jablonec
200m Pavlína Vostatková 23.45 18.05.97 Praha
400m Jitka Bartoničková 52.91 08.08.06 Göteborg
800m Šárka Horsáková 2:05.92 27.06.99 Ostrava
1000m Šárka Horsáková 2:56.1 24.08.96 Louny
1500m Tereza Čapková 4:16.37 24.07.06 Peking
1 míle Ivana Šítalová 5:18.2 06.10.82 Praha
3000m Desana Šourková 9:07.77 22.08.95 Linec
5000m Desana Šourková 16:04.05 28.08.94 Kodaň
10000m Monika Hamhalterová 33:38.30 19.05.90 Ostrava
hodinovka Helena Šediváková 14772m 07.08.93 Vlašim
půlmaraton Monika Deverová 1:13.11 03.12.95 Okayama
maraton Monika Deverová 2:42:20 29.04.95 Pardubice
100m př. Iveta Rudová 13.49 12.06.94 Valencie
400m př. Kristina Volfová 57.42 03.07.10 Pardubice
3000m př. Monika Hrachovcová 10:11.49 09.07.15 Talin
výška Jana Vyštejnová 1.78m 24.05.86 Götzis
tyč Amálie Švábíková 3.92m 06.06.2015 Trnava
dálka Jana Vyštejnová 6.25m 09.08.86 Praha
trojskok Iva Vedralová 12.99m 05.07.08 Tábor
koule Lucie Vrbenská 15.96m 05.07.97 Třinec
disk Marie Šimánková 54.99m 22.08.62 Praha
kladivo Lucie Vrbenská 57.89m 22.05.99 Praha
oštěp starý Kateřina Kotmelová 62.06m 04.05.88 Praha
oštěp nový Barbora Špotáková 54.15m 21.10.00 Santiago de Chile
sedmiboj Barbora Špotáková 5873b 23.07.00 Praha
4x100m (Sýkorová-Weegerová-Zsideková-Křivánková) 45.94 22.07.89 B. Bystrica
4x200m (Burkertová-Konířová-Pulcová-Fibichová) 1:45.5 24.05.64 Praha
4x400m (Loudová-Blažková-Singerová-Novotná) 3:44.74 04.07.93  

Halové oddílové rekordy juniorů

50m Ivan Šlehobr 5.98 06.02.94 Praha
  Aleš Němec 5.8 07.02.76 Košice
60m Ivan Šlehobr 6.92 19.02.94 Jablonec
200m Ivan Šlehobr 22.07 12.02.94 Vídeň
400m Jan Kisiala 48.25 04.02.17 Praha
800m Roman Oravec 1:47.85 23.02.97 Praha
1500m Roman Oravec 3:52.62 02.12.96 Praha
3000m Václav Pátek 8:43.8 22.01.77 Praha
50m př. Jan Grabmüller 6.79 21.01.89 Praha
60m př. Jan Grabmüller 7.91 28.01.89 Jablonec
60m př. (0.99) Jan Kisiala 8.08 29.01.17 Praha
výška Milan Pavlík 2.19m 03.02.85 Praha
tyč Dan Bárta 5.26m 19.02.17 Ostrava
dálka Ludvík Bohman 7.65m 16.02.92 Praha
trojskok Ivan Čásenský 14.55m 17.01.81 Praha
koule Martin Bílek 18.65m 22.02.92 Jablonec
sedmiboj Jan Kisiala 5359b. 28.-29.01.17 Praha
4x200m (Šrámek-Kuklík-Urban-Mach ) 1:28.81 14.02.15 Praha
5000m chůze Martin Bukáček 22:00.32 08.02.09 Praha

Venkovní oddílové rekordy juniorů

100m Marcel Kadlec 10.58 15.06.13 Tábor
200m Jan Grabmüller 21.59 19.06.88 Praha
400m Roman Oravec 47.84 14.06.97 Pula
800m Roman Oravec 1:47.79 12.07.97 Jablonec
1500m Hassan Jamal Abdi 3:43.9 03.09.91 Praha
5000m Václav Pátek 14:41.0 25.08.78 Praha
10000m Martin Michálek 31:43,67 21.07.00 Plzeň
110m př. Tomáš Kavka 13.99 27.09.08 Praha
400m př. Josef Prorok 51.16 10.06.06 Kladno
3000m př. Hassan Jamal Abdi 8:49.92 07.09.91 Praha
výška Milan Pavlík 2.15m 17.05.86 Praha
tyč Matěj Urban 5.40m 25.06.94 Praha
dálka Ludvík Bohman 7.57m 21.06.92 Praha
trojskok Ivan Čásenský 15.15m 19.09.81 Praha
koule Martin Bílek 19.93m 11.07.92 Košice
disk Martin Bílek 58.22m 22.08.92 Nitra
oštěp Jiří Hrdlička 66.11m 30.09.00 Praha
kladivo Milan Malát 65.84m 24.06.85 Praha
desetiboj David Šrámek 6846b 24.05.15 St. Boleslav
4x100m (Šlehobr-Bohman-Holas-Kruml) 41.82 22.06.91 Praha
4x400m (Pelc-Čapek-Němeček-Krupka) 3:16.04 22.06.08 Praha
10000m chůze Martin Bukáček 45:10.9 14.03.09 Nová Paka

Halové oddílové rekordy juniorek

50m Pavlína Sýkorová 6.49 03.02.90 Praha
60m Pavlína Sýkorová 7.61 17.02.90 Jablonec
200m Agáta Kolingerová 24.49 19.02.17 Ostrava
400m Jitka Bartoničková 55.26 22.02.04 Praha
800m Tereza Čapková 2:08.74 04.02.06 Praha
1500m Tereza Čapková 4:30.53 21.01.06 Praha
3000m Tereza Čapková 9:54.25 19.02.05 Praha
50m př. Iveta Prellerová 7.30 25.01.87 Praha
  Monika Schönauerová 7.0 12.02.72 Jablonec
60m př. Iveta Prellerová 8.52 08.02.87 Jablonec
výška Šárka Náměstková 1.76m 13.01.91 Praha
tyč Jitka Vindušková 3.52m 14.02.02 Praha
dálka Iva Vedralová 5.84m 14.02.04 Praha
trojskok Iva Vedralová 12.20m 08.02.04 Praha
koule Lucie Vrbenská 14.56m 21.01.96 Praha
pětiboj Barbora Špotáková 3714b 14.02.99 Praha
4x200m (Táborská-Vedralová-Blovská-Bartoničková) 1:41.61 15.02.04 Praha

Venkovní oddílové rekordy juniorek

100m Daniela Weegerová 11.75 08.08.87 Drama
200m Daniela Weegerová 23.88 06.06.87 B. Bystrica
400m Jitka Bartoničková 54.54 07.06.03 Kladno
800m Tereza Čapková 2:06.21 10.06.06 Kladno
1500m Tereza Čapková 4:16.37 24.07.06 Peking
3000m Tereza Čapková 10:26.02 24.06.07 Kladno
5000m Petra Dundáčková 17:53.45 03.07.05 Kladno
10000m Tereza Čapková 39:57.32 04.06.94 Jablonec
100m př. Iveta Prellerová 13.83 02.06.88 Praha
  Monika Schönauerová 13.4 01.07.72 Budapešť
400m př. Kristina Volfová 59.33 02.09.07 Jablonec
3000m př. Petra Dudáčková 12:37.05 03.09.06 Kladno
výška Barbora Špotáková 1.78m 21.05.00 Hexham
tyč Amálie Švábíková 3.92m 06.06.15 Trnava
dálka Michaela Nejedlová 6.10m 29.06.11 Osijek
trojskok Iva Vedralová 12.38m 05.06.04 Praha
koule Lucie Vrbenská 15.10m 07.09.96 Praha
disk Lucie Vrbenská 45.74m 13.07.96 Jablonec
kladivo Lucie Vrbenská 45.82m 08.09.96 Praha
oštěp Barbora Špotáková 54.15m 21.10.00 Santiago de Chile
sedmiboj Barbora Špotáková 5873b 22.07.00 Hexham
4x100m (Vybíralová-Štroblová-Jarošová-Hošková) 48.06 29.06.96 Ostrava
4x400m (Haluzová-Chmelíková-Čapková-Volfová) 3:53.28 02.07.06 Ostrava

Halové oddílové rekordy dorostenců

60m Dominik Krivák 7,14 02.02.16 Praha
200m Daniel Vejražka 22,28 05.02.17 Praha
400m Daniel Němeček 49,11 17.02.08 Praha
800m Ondřej Křička 1:55,62 22.02.97 Praha
1500m Miroslav Semerád 4:00,8 23.02.80 Praha
3000m Jan Havlíček 9:03,79 31.01.96 Praha
60m př. Dominik Krivák 7,98 20.02.16 Praha
výška Milan Pavlík 205 cm 29.01.89 Ostrava
tyč Karel Janko 460 cm 13.01.91 Praha
  Jan Gruber 460 cm 19.01.92 Praha
  Jan Žižka 460 cm 13.02.93 Ostrava
dálka Jan Kisiala 675 cm 31.01.15 Praha
trojskok Adam Pekárek 13,85 m 21.02.16 Praha
koule Jan Werner 17,90 m 17.12.01 Praha
sedmiboj Jan Carda 4823 b. 11.02.06 Praha
chůze 3000m Martin Bukáček 14:12,10 27.12.06 Liberec
chůze 5000m Martin Bukáček 24:50,51 11.02.07 Praha
4x200m Šatoplet-Novotný-Havelka-Vejražka 1:31,21 19.02.17 Ostrava

Venkovní oddílové rekordy dorostenců

100m Jan Grabmüller 10,68 21.08.87 Havana
200m Daniel Vejražka 21,35 16.06.17 Miškovec
400m Jan Kisiala 48,40 26.09.15 Praha
800m Jaroslav Včeliš 1:52,4 02.10.65 Praha
1500m Miroslav Semerád 3:57,9 27.08.80 Brno
3000m Miroslav Semerád 8:47,1 16.07.80 Praha
110m př. Antonín Wijas 13,88 24.06.17 Jablonec
300m př. Jan Kisiala 36,55 20.06.15 Ostrava
400m př. Jan Kisiala 53,00 30.05.15 Bielsko-Biala
2000m př. Václav Pátek 5:59,2 28.08.76 Moskva
výška Štěpán Kmoníček 208 cm 27.05.78 B.Bystrica
  Tomáš Marianek 208 cm 10.06.06 Jablonec
tyč Karel Janko 490 cm 14.09.91 Ostrava
dálka Ludvík Bohman 710 cm 29.09.90 Praha
trojskok Václav Schejbal 14,35 m 20.06.76 Jihlava
koule Martin Bílek 19,78 m 08.09.90 Bílina
disk Martin Bílek 56,86 m 08.09.90 Bílina
kladivo Jan Merunka 67,10 m 11.06.94 Jablonec
oštěp Marek Dvořák 56,78 m 21.08.90 Praha
desetiboj Jan Kisiala 6971 b. 22.05.15 St. Boleslav
chůze 3000m Martin Bukáček 14:45,96 08.09.07 Olomouc
chůze 5000m Martin Bukáček 23:15,65 08.09.07 Olomouc
chůze 10000m Martin Bukáček 48:16,00 20.10.07 Ml. Boleslav
4x100m Horník-Holas-Bohman-Kruml 42,53 14.07.90 B.Bystrica
4x400m Uhlík-Křička-Douběta-Bláha 3:23,4 29.06.97 Praha

Halové oddílové rekordy dorostenek

60m Pavlína Sýkorová 7,61 17.02.90 Jablonec
200m Nikoleta Jíchová 24,93 05.02.17 Praha
400m Gabriela Proroková 57,24 24.02.02 Praha
800m Daniela Litošová 2:15,00 01.02.05 Praha
1500m Daniela Litošová 4:38,47 15.02.04 Praha
3000m Vendula Trnková 10:35,74 19.02.00 Praha
60m př. Nikoleta Jíchová 8,41 04.02.17 Praha
výška Šárka Náměstková 176 cm 13.01.91 Praha
tyč Amálie Švabíková 365 cm 14.02.15 Praha
dálka Jana Korešová 562 cm 07.02.98 Praha
trojskok Kristýna Chmelíková 11,08 m 13.02.05 Praha
koule Jana Fronková 14,44 m 02.02.91 Praha
pětiboj Barbora Špotáková 3682 b. 30.01.98 Praha
chůze 3000m Jana Havrdová 20:00,30 23.02.02 Praha
4x200m Marková-Šťastná-Palaštuková-Jíchová 1:42,38 19.02.17 Ostrava

Venkovní oddílové rekordy dorostenek

100m Pavlína Sýkorová 11,92 30.06.90 Bratislava
200m Daniela Wegerová 24,24 03.08.85 Pitesti
400m Gabriela Proroková 56,27 23.06.02 Plzeň
800m Daniela Litošová 2:10,08 15.05.05 Praha
1500m Daniela Litošová 4:32,71 07.08.04 Praha
3000m Anna Hrubá 10:34,75 28.09.13 Břeclav
100m př. Nikoleta Jíchová 13,64 24.06.17 Jablonec
300m př. Nikoleta Jíchová 42,56 06.05.17 Praha
400m př. Kristina Volfová 63,41 25.06.05 Pardubice
1500m př. Zuzana Braná 5:07,87 28.09.13 Břeclav
2000m př. Zuzana Braná 7:22,87 08.06.13 Hradec Králové
3000m př. Petra Dundáčková 12:37,05 30.09.06 Kladno
výška Šárka Náměstková 177 cm 13.07.91 Třinec
tyč Amálie Švabíková 392 cm 06.06.15 Trnava
dálka Martina Skružná 594 cm 23.09.00 Praha
trojskok Michela Nejedlová 11,48 m 03.07.10 Stará Boleslav
koule Kateřina Lukšíková 15,22 m 02.07.91 Praha
disk Kateřina Lukšíková 42,38 m 20.07.91 Jablonec
kladivo Lucie Voráčková 40,06 m 01.10.00 Praha
oštěp Michaela Treglerová 46,69 m 20.06.15 Ostrava
sedmiboj Jitka Vindušková 4936 b. 09.06.01 Olomouc
chůze 3000m Jana Havrdová 19:21,7 29.09.01 Olomouc
4x100m Vybíralová-Štroblová-Jarošová-Hošková 48,06 29.06.96 Ostrava
  Vedralová-Horníčková-Proroková-Bartoničková 48,06 22.06.02 Plzeň
4x400m Kalvová-Kopecká-Weissová-Sladovníková 3:53,25 28.06.14 Třinec

Halové oddílové rekordy starších žáků

60m Michael Höfner 7,21 09.12.17 Praha
150m Antonín Wijas 17,14 17.12.16 Praha
300m Antonín Wijas 36,63 17.12.16 Praha
800m Petr Manča 2:02,46 23.01.88 Praha
1500m Jan Šíp 4:23,2 04.12.10 Praha
3000m Martin Jauernig 9:28,0 28.02.79 Praha
60m př. Ondřej Havelka 8,54 24.02.16 Praha
  Jakub Novotný 8,54 17.12.16 Praha
výška Tomáš Marianek 202 cm 17.12.05 Praha
tyč Michal Fillo 380 cm 10.12.94 Praha
  Julián A. Lamas 380 cm 25.02.95 Ostrava
dálka Michal Uhlík 631 cm 16.12.95 Praha
koule Boris Dimitrov 16,40 m 28.01.01 Praha
sedmiboj Jan Kisiala 4251 b. 08.02.13 Praha
chůze 3000m Martin Bukáček 16:50,32 27.02.05 Praha
chůze 5000m Martin Bukáček 25:51,7 27.12.05 Praha
3x300m Schiller-Pospíšil-Bruk 1:56,48 06.12.00 Praha
4x300m Havelka-Höfner-Novotný-Wijas 2:36,12 25.02.16 Praha
4x200m Mariánek-Šíp-Macháň-Antoš 1:37,91 17.12.05 Praha

Venkovní oddílové rekordy starších žáků

60m Ivan Šlehobr 7,13 19.06.91 Č. Budějovice
150m Michael Höfner 16,84 07.10.17 Jablonec n.N.
300m Ondřej Havelka 36,19 24.09.16 Trnava
800m Jaroslav Reidl 1:57,8 13.09.69 Prostějov
1500m Vladimír Michalička 4:12,1 08.10.75 Praha
3000m Vladimír Michalička 9:22,6 17.09.75 Praha
100m př. Ondřej Havelka 13,45 17.09.16 Jablonec n N.
200m př. Jan Kisiala 25,58 22.09.13 Praha
1500m př. Jan Kukal 4:37.35 10.06.11 Praha
výška Tomáš Marianek 200 cm 01.10.05 Břeclav
tyč Karel Janko 390 cm 14.10.89 Praha
dálka Ludvík Bohman 645 cm 14.06.88 Praha
koule Boris Dimitrov 16,79 m 31.05.01 Praha
disk Jan Merunka 51,98 m 03.10.92 Jablonec
kladivo Jan Merunka 57,02 m 27.09.92 Turnov
oštěp Martin Korábečný 50,24 m 29.09.02 Praha
devítiboj Jan Kisiala 5183 b. 13.10.13 Praha
chůze 3000m Martin Bukáček 14:52,73 18.09.05 Hodonín
chůze 5000m Martin Bukáček 26:05,0 05.10.05 Ml. Boleslav
4x60m Kašák-Havelka-Wijas-Höfner 27,40 17.09.16 Jablonec n N.
3x300m Křička-Douběta-Uhlík 1:52,9 08.07.95 Čáslav
4x300m Havelka-Hykš-Novotný-Wijas 2:30,48 18.09.16 Jablonec n N.

Halové oddílové rekordy starších žákyň

60m Pavlína Sýkorová 7,67 02.12.89 Cottbus
150m Tereza Marková 19,30 06.03.16 Praha
300m Pavlína Sýkorová 41,92 12.12.89 Cottbus
800m Petra Dundáčková 2:20,99 12.02.04 Praha
1500m Magda Valterová 4:47,87 29.01.89 Ostrava
60m př. Nikoleta Jíchová 9,01 07.02.15 Praha
výška

Lada Svárovská

Zuzana Cymbálová

169 cm

169 cm

17.12.11

17.12.16

Praha

Praha

tyč

Amálie Švábíková

Veronika Šebáková

360 cm

360 cm

13.12.14

9.12.17

Praha

Praha

dálka Lenka Vorlová 551 cm 11.12.99 Praha
koule Helena Kabrnová 13,56 m 11.02.89 Ostrava
pětiboj Amálie Švábíková 3046 b. 08.02.13 Praha
3x300m Vedralová-Fojtová-Proroková 2:06,51 05.12.01 Praha
4x300m Dorňáková-Marková-Procházková- Šťastná 2:54,90 06.03.16 Praha

Venkovní oddílové rekordy starších žákyň

60m Monika Táborská 7,83 16.06.03 Litomyšl
150m Agáta Kolingerová 18,77 04.10.14 Jablonec
300m Gabriela Proroková 40,51 06.07.01 Praha
800m Nikola Pflegerová 2:15,8 17.06.90 Olomouc
1500m Magda Valterová 4:49,48 25.06.88 Praha
100m př. Olga Jandová 14,50 01.07.89 Praha
200m př. Eva Havlíčková 29,17 14.05.96 Praha
výška Miroslava Horáková 168 cm 16.06.88 Praha
  Lada Svárovská 168 cm 25.06.11 Praha
tyč Amálie Švábíková 370 cm 27.09.14 Maribor
dálka Jana Foltýnová 556 cm 10.05.01 Praha
koule 3kg Markéta Červenková 13,68 m 12.08.06 Louny
disk 0,75kg Michaela Treglerová 25,72 m 05.10.13 Kladno
kladivo 3kg Pavlína Šedá 40,45 m 07.10.17 Jablonec
oštěp 500g Michaela Treglerová 41,08 m 11.10.14 Praha
sedmiboj Lada Svárovská 4294 b. 16.10.11 Praha
chůze 3000m Michaela Randová 18:43,90 17.06.90 Praha
4x60m Duchoňová-Dostálová-Švábíková-Kolingerová 30,08 21.09.14 Plzeň
3x300m Vedralová-Horníčková-Proroková 2:05,80 06.07.01 Praha
4x300m Duchoňová-Jíchová-Dostálová-Kolingerová 2:49,05 21.09.14 Plzeň

Halové oddílové rekordy mladších žáků

60m Michael Höfner 7,58 05.12.15 Praha
150m Josef Musil 17,93 02.12.17 Praha
300m Josef Musil 38,44 02.12.17 Praha
800m Petr Mančal 2:08,9 13.12.86 Praha
1000m Jakub Novotný 3:08,88 06.12.14 Praha
60m př. Jan Kisiala 9,69 03.12.11 Praha
výška Michal Moucha 177 cm 10.12.88 Praha
dálka David Táborský 553 cm 04.02.90 Praha
koule Adam Pekárek 12,66 m 08.12.12 Praha

Venkovní oddílové rekordy mladších žáků

60m Ivan Šlehobr 7,56 01.07.89 Praha
150m Ivan Šlehobr 17,96 02.07.89 Praha
300m Josef Musil 39,52 07.06.17 Praha
600m Josef Musil 1:35,24 20.06.17 Praha
800m Petr Mančal 2:12,2 14.09.86 Praha
1500m Petr Mančal 4:39,1 16.09.86 Praha
60m př. Vojtěch Holeček 9,52 21.09.17 Praha
výška Michal Moucha 171 cm 10.09.88 Praha
dálka Ivan Šlehobr 598 cm 21.09.89 Praha
koule 3kg Boris Dimitrov 13,67 m 20.09.98 Praha
kriket Petr Chýle 70,14 m 04.06.92 Praha
pětiboj Sebastián Hykš 2436 b. 22.05.15 St. Boleslav
4x60m Höfner-Hykš-Klokočník-Štěpánek F. 31,77 28.05.15 Praha
3x300m Tran-Komárek-Hanzlík 2:16,97 12.09.03 Praha
4x300m Kubák, Myslivec, Holeček, Musil 2:53,63 08.06.17 Praha

Halové oddílové rekordy mladších žákyň

60m Anna Vachová 8,25 06.12.08 Praha
150m Alžběta Dostálová 20,21 15.12.12 Praha
300m Markéta Singerová 43,8 13.12.86 Praha
600m Aneta Šimůnková 1:47,26 19.02.17 Praha
800m Andrea Duchoňová 2:25,59 15.12.12 Praha
60m př. Barbora Vaňková 9,69 02.12.17 Praha
výška Zuzana Cymbálová 151 cm 06.12.14 Praha
dálka Andrea Duchoňová 482 cm 15.12.12 Praha
koule Michaela Vlčková 12,30 m 10.12.16 Praha

Venkovní oddílové rekordy mladších žákyň

60m Lenka Vorlová 8,02 04.10.97 Jablonec n. Nisou
150m Lenka Vorlová 19,26 04.10.97 Jablonec n. Nisou
300m Alžběta Dostálová 43,66 30.05.12 Praha
600m Kateřina Solničková 1:43,45 06.06.17 Kladno
800m Markéta Bláhová 2:25,3 14.09.93 Praha
60m př. Barbora Vaňková 9,52 21.09.17 Praha
výška Eva Čandová 156 cm 03.07.77 Hradec Králové
dálka Markéta Šimková 532 cm 27.09.86 Plzeň
koule 2kg Michaela Vlčková 12,45 m 15.06.16 Praha
kriket Lucie Dvořáková 61,48 m 17.09.92 Praha
pětiboj Amálie Švábíková 2926 b. 13.10.12 Praha
4x60m Zajíčková- Vlčková- Čepelová- Rejholcová 32,25 15.06.16 Praha
3x300m Duchoňová-Švábíková-Dostálová 2:17,05 31.05.12 Praha
4x300m Polívková- Vaňková- Šimůnková- Skalická 3:03,42 16.06.16 Praha