Logo
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2023

Je třeba zaplatit do konce ledna 2023

Platbu provádějte převodem na účet ASK Slavia Praha 285541379/0800 - jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo před lomítkem a ve zprávě pro příjemce uveďte své jméno!
Trenéři platí příspěvky stejně jako ostatní členové, nebudou jim strženy z platu.

V případě nezaplacení členských příspěvků do konce února 2023 bude pokuta za pozdní zaplacení do 31. 7. 1000 Kč a poté 2000 Kč.
Potřebné údaje při platbách převodem vyplňujte pečlivě. Ti, jejichž platba nebude identifikována, budou označeni jako neplatiči.

ZÁVODNÍCI ASK SLAVIA : 5000 Kč za rok
ZÁVODÍCÍ MAJITELÉ VJEZDOVÝCH KARET: 5500 za rok
Závodníci registrovaní v ASK Slavia Praha (ročník narození 2007 a starší)
Závodníci registrovaní v jiném oddílu/klubu přestupující v březnu 2023 do ASK Slavia Praha a závodící za ASK Slavia Praha v soutěžích družstev

NEZÁVODÍCÍ ZA ASK SLAVIA: 5 000 Kč za rok
Závodníci registrovaní v jiném oddílu/klubu (kromě těch, kteří přestoupí do ASK Slavia Praha v březnu 2023 a těch, kteří za klub závodí v soutěžích družstev)
Odchozí odchovanci
Rekreanti

TRENÉŘI, DŮCHODCI: 1 000 Kč za rok
Důchodci - trénující

FUNKCIONÁŘI, DŮCHODCI: 100 Kč za rok
Funkcionáři
Důchodci - netrénující
Trenéři

Připomínáme, že po domluvě lze stadion využít také krátkodobě (pokud to umožní aktuální opatření). Orientační ceny níže.
REKREANTI - KRÁTKODOBÍ: 300 Kč za měsíc 
PRONÁJEM ATLETICKÉ DRÁHY (skupina 5 a více osob): 500 Kč za hodinu
PRONÁJEM TRAVNATÉ PLOCHY (skupina 10 a více osob): 2000 Kč za hodinu

Z rozhodnutí představenstva SK Slavia Praha je vjezd do areálu SK Slavia Praha ve Vršovicích zpoplatněn. Cena parkovného je 40 Kč za každou započatou hodinu.


Možnost refundace oddílových příspěvků:
  • Příspěvek od zdravotní pojišťovny
  • Příspěvek od zaměstnavatele
Nadace:

V případě zájmu o využité prosím kontaktujte ekonoma oddílu pana Štěpána Pobudu (stepanpobuda@seznam.cz).


DŮLEŽITÉ INFORMACE - VJEZDOVÉ KARTY DO AREÁLU PRO ZAMĚSTNANCE

Výkonný výbor ASK Slavia Praha dává na vědomí držitelům všech 80 ks vjezdových karet pro vjezd do areálu SK Slavia Praha jimiž disponuje náš klub, že je třeba do konce ledna 2023 uhradit platbu 500 Kč za užívání těchto vjezdových karet i v roce 2022. Platba za vjezdové karty může být kromě níže uvedeného provedena také jako  součást příspěvků (viz aktualita o členských příspěvcích).

Platbu 500 Kč uhraďte převodem na klubový účet 28 55 41 379 / 0800, místo konstantního symbolu celé číslo Vaší vjezdové karty a do textové poznámky uvést: ,,jméno držitele + VJEZDOVÁ KARTA“.


Výběrové řízení - kustod stadionu ASK Slavia Praha

Atletický sportovní klub Slavia Praha, z.s.

vypisuje

výběrové řízení na pracovní pozici kustod stadionu.


Pracovní náplň – úklid a údržba vnitřních i vnějších prostor stadionu, komunikace se specializovanými firmami při opravách, údržba trávníku i dráhy, příprava stadionu na závody:

Dle termínové listiny ČAS a PAS všechny dny, kdy jsou na stadionu závody + komerční pronájmy stadionu (oddíl se zaváže dát termíny všech takových dnů s dnem zahájení práce 15. 4. v daném roce) – celodenní přítomnost na stadionu, příprava stadionu na závody, pomoc při závodech a úklid stadionu po závodech- zejména tribuna a exteriér stadionu po závodech (nebude vadit, když se takový den připraví stadion na 100 % na závody a v dopoledních hodinách bude probíhat sekání trávy popř. další údržbářské práce);

Mimo dny závodů cca 16hod, týdně přímé údržbářské práce – opravy sociálního zázemí, interiéru i exteriéru stadionu – vždy konkrétní práce na daný týden (vždy začátkem týdne schůzka s ředitelem a předsedou klubu a vzájemná dohoda na konkrétním objemu a obsahu prací);

V kritických měsících – sekání trávníku stadionu tak, aby hlavní plocha stadionu, vrhačská louka i přilehlé prostory byly stále použitelné k pořádání závodů;


Řidičský průkaz, komunikační dovednosti a schopnost samostatné práce vítány;

Pracovní doba, výše úvazku a odměny předmětem osobní domluvy;


Nabídky, včetně krátkého životopisu,  prosím zasílejte na: askslavia@volny.cz


Nástup dohodou!

Příloha:

Kustod.png


Sociální sítě

Kategorie