Logo
Úspěchy ASK Slavia Praha na MČR mládežnických družstev

Slávistická družstva od žactva po juniorstvo opět uspěla v podzimních republikových finále a získala medaile vč. nejcennějších.

Na podzim se konalo i MČR žáků a žákyň v individuálních disciplínách, report si můžete přečíst na našem Facebooku: https://www.facebook.com/askslavia

Všem závodníkúm, závodnicím a trenérům moc gratulujeme a přejeme hodně sil do podzimní přípravy.PLACENÍ ODDÍLOVÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Do konce ledna je potřeba zaplatit oddílové příspěvky v kategoriích 15+, které jsou stanoveny následovně:
5000 Kč: závodníci a závodnice registrovaní v ASK Slavia Praha (r. narození 2008 a starší)
1000 Kč: trenéři (nutno zaplatit, nestrhává se!), důchodci trénující
100 Kč: funkcionáři, důchodci netrénující


U přípravky je částka 4000 Kč za 2. pololetí (pokud jste platili pololetně) splatná ke konci února. Opět je možnost vystavení potvrzení či využití podpory - více informací na našem webu zde: https://askslavia.cz/pripravka-6-15-let/placeni-prispevku-pripravky

Způsob úhrady:
Převodem na účet ASK Slavia Praha: č. účtu 285541379/0800
Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo (dítěte) bez části za lomítkem.
DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE UVEĎTE JMÉNO A PŘÍJMENÍ (DÍTĚTE), ROČNÍK NAROZENÍ A U PŘÍPRAVEK TRÉNINKOVOU SKUPINU (JMÉNO TRENÉRA)! PLATBY BEZ IDENTIFIKACE NEBUDOU EVIDOVÁNY!

Předem moc děkujeme za včasné platby!


HVĚZDY ROKU SK SLAVIA PRAHA 2023 ZÁŘÍ V ATLETICE

V, až nad očekávání, skvěle připravené sportovní hale SK Slavia Praha, proběhl dne 19. 1. 2024 slavnostní galavečer Hvězda roku 2023.

  • ASK Slavia Praha měla v konkurenci dalších 35 klubů naší 132 let jednoty hned čtyři nominace:
  • V kategorii mládež mistrovské družstvo starších žákyň;
  • V kategorii trenér za výkony své svěřenkyně Karoliny Jarošové náš předseda Petr Šarapatka;
  • Do síně slávy byl nominován legendární sprinter pan Luděk Bohman
  • a v absolutní kategorii hvězda roku pak naše juniorská MISTRYNĚ EVROPY a trojnásobná držitelka národního rekordu Karolína Jarošová.

Poslední dva jmenovaní pak v konkurenci fotbalu, mistrovské házené, rugby, hokeje, veslování či pozemního hokeje proměnili své nominace ve vítězství ve svých kategoriích.

S hrdostí a gratulací ASK Slavia Praha

Příloha:

foto1.jpeg

Příloha:

foto2.jpeg

Příloha:

foto3.jpeg


ASK SLAVIA SHOP - nové zboží

Nová nabídka oddílových dresů a mikin jsou nyní na skladě! Nechybí ani trika, bundy, šusťáky a další. Neváhejte a přijďte si vybrat, velikosti pro všechny kategorie. Náš shop naleznete nahoře u tribuny. 

Za ASK Slavia Praha,

Ondřej Mach
+420 773 656 992
Správce Slavia shopu


Zemřel Aleš Frabša, dlouholetý předseda ASK Slavia Praha

Ve věku nedožitých 88 let zemřel v březnu letošního roku bývalý sprinter Slavie a ATK, atletický funkcionář a zlatník, mistr uměleckých řemesel Aleš Frabša. Působil dlouhá léta jako předseda atletického oddílu Slavia Praha IPS, byl členem předsednictva Československého atletického svazu a řadu let ředitelem mezinárodního atletického mítinku Memoriál Evžena Rošického, který byl zařazen i do světové série IAAF Grand Prix. Podílel se na pořádání Mistrovství Evropy v atletice v roce 1978 v Praze a v 60 letech minulého století spoluorganizoval první závody "pod střechou" včetně Evropských halových her, předchůdce halových mistrovství Evropy.
Ti co jste ho znali, věnujte mu prosím tichou vzpomínku.
Děkuji Vám.
JUDr. Michal Frabša, bývalý místopředseda arbitrážní rady ČAS


Sociální sítě

Kategorie